به سامانه مجموعه شرکت های فنی و مهندسی آطرا خوش آمدید

28 خرداد 1403 9:39 ق.ظ

آرمان ما، ابداع هنر و خلق کیفیت است.

درباره آطرا

به نام آنکه تن را نور جان داد           خرد را سوی دانایی عنان داد

همراهان گرانقدر

سلام و احترام بی پایان ما تقدیم شما بزرگوارانی باد که با پشتوانه شما شجاعت و جسارت ایجاد این مجموعه فنی و مهندسی را در خود دیدیم و بی شک حمایتها و کمکهای شما عزیزان، بزرگترین سرمایه ما در ادامه این راه خطیر خواهد بود.

گرانمایه‌گان گرانقدر

مجموعه شرکتهای فنی و مهندسی آطرا با هدف ایجاد یک بستر مناسب برای فعالیت متخصصان و نوابغ فنی و مهندسی تشکیل گردیده است. شاکله اولیه مجموعه از مهندسین متخصص، باتجربه و خوشنام عرصه مهندسی است که تلاش دارند در این مجموعه با تکیه بر نبوغ، تخصص، تجربه و پشتکار سرمایه های انسانی در عرصه مهندسی، ابتکار فردی و نبوغ جمعی را در یک کالبد معنا بخشند که بر همین اساس پویایی، پایایی و توسعه را اهداف اصلی مجموعه قرار داده اند.

این مجموعه از دو شرکت مهندسین مشاور آرمان طرح رهـآب و شرکت پیمانکاری پاسارگاد آذربایجان تشکیل شده است. مهندسین آرمان طرح رهـآب با استفاده از کادری متخصص و مبتکر و با اخذ صلاحیت مشاور از سازمان مدیریت و برنامه ریزی درقالب سه دپارتمان تخصصی ساختمان، آب و فاضلاب و مقاوم سازی فعالیت می نماید. شرکت پاسارگاد آذربایجان نیز با بهره گیری از کادری متخصص و با تجربه و با اخذ رتبه پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی، دپارتمان پیمانکاری در شاخه آب را در مجموعه تشکیل می دهد.

مدیران مجموعه تلاش دارند تا با ایجاد سیستمهای سخت افزاری و نرم افزاری لازم ، ضمن تامین امنیت سرمایه انسانی خود، تامین منافع و کسب رضایت مشتریان خود را محقق و تثبیت نمایند.

با تقدیم احترام

هیات امنای مجموعه شرکتهای فنی و مهندسی آطرا